پشتیبانی : 09012933117
  آدرس : شیراز باهنر 07138253295
شبکه های اجتماعی

مشاوره مامایی

همکاران مامایی پیشکار همگی دارای مدارک معتبر از وزارت درمان و آموزش پزشکی بوده و مدارک آنها ارزیابی و بررسی شده است.انجام کلیه خدمات مربوط به مامایی،چکاب های قبل از بارداری وحین بارداری،انجام پاپ اسمیر

کاربر گرامی توجه داشته باشید که:

ثبت سفارش در پیشکار رایگان بوده و هزینه نهایی توسط متخصصین اعلام می گردد، در صورت عدم توافق، می توانید سفارش مورد نظر را لغو نمایید.
خواهشمند است به این نکته هم توجه داشته باشید که در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود، مبلغ 30000 تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق می گیرد.

مشتری گرامی توجه فرمایید:

در صورت نیاز به فاکتور در زمان ثبت سفارش و یا بعد از آن، با مراجعه به جزئیات سفارش، ایمیل خود را در بخش اطلاعات کاربری وارد نمایید تا رسید پرداخت برای شما ارسال گردد. در صورت نیاز به فاکتور رسمی این موضوع را قبل ازپرداخت با علامت زدن محل مشخص شده در بخش پرداخت اعلام نمایید. با توجه به اینکه پیشکار متخصص را به شما معرفی می کند ،در صورتی که شما هزینه را به متخصص پرداخت نمایید، پیشکار امکان صدور فاکتور رسمی برای شما ندارد.پرداخت باید از درگاه پرداخت پیشکار انجام گیرد وبرای ارائه فاکتور رسمی مبلغ مالیات به آن افزوده میشود.


ثبت سفارش
با پیشکار وقتت رو آزاد کن

از تخفیفات و جدیدترین خدمات پیشکار با خبر شوید

با پیشکار وقتت رو آزاد کن

برای دریافت بهترین خدمات و یافتن باتجربه ترین افراد دیگر نیازی به صرف وقت ندارید.

  • شماره تماس
  • 09012933117 - سامانه پیامکی 10006000900020

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان وستا می‌باشد