پشتیبانی : 09012933117
  آدرس : شیراز باهنر 07138253295
شبکه های اجتماعی
سؤالات متداول

با مراجعه به بخش ورود وثبت نام پس از وارد کردن شماره تماس برای شما یک کد ارسال میگردد.با درج کد در محل مورد نظر وارد صفحه کاربری شده و میبایست اطلاعات خودرا وارد نمایید.توجه داشته باشید ورود صحیح اطلاعات برای استفاده شمااز امکانات وب اپلیکیشن پیشکار ضروری میباشد پس درج اطلاعات دقیق ضروری میباشد.

برای همکاری با پیشکار به عنوان سرویس کار از قسمت درخواست ، بخش ثبت نام سرویس کاران اقدام به ثبت نام وتکمیل فرم مربوطه نموده ودرخواست خود را ارسال بفرمایید.همکاران ما در اولین فرصت تقاضای شما ر ا بررسی نموده و هماهنگیهای لازم را انجام میدهند.لازم به ذکر است شما هم زمان میتوانید به عنوان کاربر نیز ثبت نام نمایید.پس از بررسی در پنل کاربری شما بخش پنل سرویسکار فعال میگردد.

پس از ورود به پنل کاربری در بخش خدمات ، خدمت مورد نیاز خود را انتخاب نموده و سفارش خود را با ارائه توضیخات و مشخص کردن تاریخ وساعت مورد نظر ثبت مینمایید.پس از ثبت سفارش شما برای متخصصان تایید شده پیشکار ارسال میگردد و پس از بررسی مشخصات سرویس دهنده به همراه قیمت پیشنهادی برای شما ارسال میگردد.در صورت موافقت با هرکدام از پیشکاران آدرس وزمان مورد شما برای او ارسال میگردد وهماهنگی نهایی با شما به عمل میآید . در هر مرحله که از ثبت سفارش خود منصرف شدید میتوانیر سفارش خود را کنسل نمایید. در صورت کنسل کردن سفارش پس از مراجعه پیشکار بایستی 30000 تومان بابت هزینه ایاب وذهاب پرداخت نمایید. در صورتی که فقط نیاز به کارشناسی پیشکار دارید در توضیحات خود حتما نیاز به کارشناسی قبل از انجام کار را بنویسید.پیشکار برای کارشناسی فقط هزینه ایاب وذهاب را از شما دریافت مینماید. درصورتی که محل شما برای دریافت خدمات خارج از محدوده شهر باشد مبلغ هزینه ایاب ذهاب بیشتر و مطابق با تعرفه معمول مسیر خواهد بود.

با پیشکار وقتت رو آزاد کن

از تخفیفات و جدیدترین خدمات پیشکار با خبر شوید

با پیشکار وقتت رو آزاد کن

برای دریافت بهترین خدمات و یافتن باتجربه ترین افراد دیگر نیازی به صرف وقت ندارید.

  • شماره تماس
  • 09012933117 - سامانه پیامکی 10006000900020

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت دانش‌بنیان وستا می‌باشد